2017-05-20 - 2017-05-21 XI Międzynarodowe Spotkania Orkiestr Dętych „Alte Kameraden 2017”

W sobotę i w niedzielę (20-21 maja 2017 r.) Orkiestra Dęta OSP Siedlice miała zaszczyt wystąpić w doborowym towarzystwie zespołów i orkiestr dętych z Polski, Niemiec, Ukrainy, Litwy, Czech i Węgier, na XI Międzynarodowych Spotkaniach Orkiestr Dętych „Alte Kameraden 2017”. W sobotę można nas było usłyszeć na Osiedlu Piaski, a następnie na ul. Chrobrego i Placu Grunwaldzkim, gdzie oficjalnie rozpoczęto festiwal. W niedzielę wystąpiliśmy w Parku Róż.

2017-05-13 Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Bogdańcu

Na Powiatowych Obchodach Dnia Strażaka 2017 zorganizowanych w Gminie Bogdaniec nie zabrakło Naszej Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. Uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Świętej, po zakończeniu której przemaszerowalismy wraz z pododdziałami OSP i PSP na dziedziniec szkoły w Bogdańcu, gdzie o godz. 14:00 odbył się uroczysty apel oraz wręczenie odznaczeń, awansów i wyróżnień.

2017-05-07 Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka w Gorzowie Wlkp.

Z okazji Wojewódzkich Obchodów Dnia Strażaka w Gorzowie Wlkp. zorganizowano festyn strażacki, przy Filharmonii Gorzowskiej, w trakcie którego miała przyjemność wystąpić nasza Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.

2017-05-06 Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Zielonej Górze

6 maja 2017 w Zielonej Górze odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka z udziałem naszej Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.  Uroczystość zainaugurowała msza święta w intencji strażaków odprawiona w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze. Po mszy przy akompaniamencie naszej orkiestry, poczty sztandarowe, pododdziały strażaków oraz zaproszeni goście przemaszerowali na Plac Bohaterów, gdzie odbył się uroczysty apel. Po uroczystym apelu koncert naszej orkiestry był jedną z atrakcji obchodów Dnia Strażaka w Zielonej Górze.

2017-05-03 Majówka w Parku Róż w Gorzowie Wlkp.

3 maja 2017 w Parku Róż, z okazji pikniku rodzinnego zorganizowanego dla mieszkańców Gorzowa Wlkp., o 16.30, odbył się koncert Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.

2017-05-03 Święto Strażaków w OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.

Przy akompaniamencie Orkiestry Dętej druchowie i druchny z naszej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. wraz z pocztem sztandarowym przemaszerowali do parafialnego kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej przy ul. Strażackiej, gdzie odbyła się uroczysta msza. Po mszy zwartym szykiem powróciliśmy do siedziby OSP Siedlice na piknik.

2017-04-16 Msza Rezurekcyjna w Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Gorzowie Wielkopolskim

Orkiestra Dęta OSP Siedlice wykonała uroczyste pieśni podczas Procesji Rezurekcyjnej, oraz w trakcie Mszy Świętej, w Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Gorzowie Wielkopolskim.

2017-04-01 IV Zjazd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze

Orkiestra Dęta OSP Siedlice uświetniła IV Zjazd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze. Nie zabrakło nas na mszy poprzedzającej zjazd w Konkatedrze p.w. św. Jadwigi, po której poprowadziliśmy strażaków do Urzędu Marszałkowskiego, gdzie wystąpiliśmy z koncertem.

2017-01-15 XXV Finał WOŚP w Gorzowie

15 stycznia 2016 roku gramy, z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, o godz. 13.30, na dużej scenie, na Starym Rynku, w Gorzowie Wlkp.

2017-01-08 Zabawa Karnawałowa dla dzieci w OSP Siedlice

Orkiestra OSP Siedlice zagrała w Domu Strażaka na rozpoczęciu Zabawy Karnawałowej dla dzieci.

2016-12-24 Pasterka w Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Gorzowie Wielkopolskim

Jak co roku, Orkiestra Dęta OSP Siedlice uświetniła Pasterkę w Parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Strażackiej.

2016-12-17 Gorzów Wlkp. Jarmark Świąteczny

17 grudnia o godz. 14.40, na Starym Rynku, w trakcie Jarmarku Bożonarodzeniowego, orkiestra dęta OSP Siedlice wprowadziła atmosferę świąt kolędowym graniem.

2016-11-19 I Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Zespole Szkół nr 12 w Gorzowie Wlkp.

W dniu 19 listopada 2016 r. Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. miała przyjemność uświetnienia I Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej, zorganizowanego w Zespole Szkół nr 12 w Gorzowie Wlkp.

2016-11-08 Koncert dla uczniów Szkoły Muzycznej im. J. Ciesielskiego w Gorzowie Wlkp.

W dniu 8 listopada 2016 r., o godz. 18.00, w Szkole Muzycznej im. J. Ciesielskiego, przy ulicy Teatralnej 8 w Gorzowie Wlkp., na koncert Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. pt.: "Poznajmy się".

2016-11-06 Koncert

W trakcie Koncertu "Jesienny Liść" wystąpili:

• Orkiestra Dęta OSP Siedlice
  • Uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia im. Władysława Jana Ciesielskiego w Gorzowie Wlkp.
  • Uczniowie Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp.

» Zobacz starsze wpisy