2018-09-01 Święto Pieczonego Kurczaka w Deszcznie

1 września 2018 r., w Deszcznie Święto Pieczonego Kurczaka i Powiatowe Święto Plonów. Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. zapewniła oprawę muzyczną podczas Mszy świętętej w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Deszcznie oraz przemarszu korowodu dożynkowego na plac w Maszewie.

2018-08-18 Miodobranie 2018 - Lubiszyn

18 sierpnia 2018 r. Orkiestra Dęta OSP Siedlice zagościła na scenie w Lubiszynie podczas święta plonów i miodu w gminie Lubiszyn - Dożynki Gminne - Miodobranie 2018

2018-08-02 Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą

Orkiestra Dęta OSP Siedlice zagrała na Dużej Scenie podczas Oficjalnego rozpoczęcia Pol'And'Rock Festival 2018

2018-07-29 Święto Warty - Świniary

29 lipca 2018 w Świniarach Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. poprowadziła przemarsz i wystąpiła na scenie podczas Święta Warty.

2018-06-23 Wojewódzkie Zawody Sportowo - Pożarnicze w Bobrowicach

23 czerwca 2018 r. Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. poprowadziła przez Bobrowice (pow. krośnieński) przemarsz drużyn pożarniczych, które wzięły udział w Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych Drużyn MDP oraz OSP.

2017-06-20 Muzyczne zakończenie roku szkolnego w Ośrodku Rehablilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczym w Gorzowie Wlkp.

Podczas Muzycznego zakończenia roku szkolnego w Ośrodku Rehablilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczym w Gorzowie Wlkp., członkowie naszej Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. prezentowali podopieczym Ośrodka instrumenty i uczestniczyli we wspólnych zabawach.

2018-06-17 Gorzowska Nadwarciańska Dycha, piąta edycja największego biegu ulicznego w Gorzowie Wlkp.

Uczestników biegu 5. Gorzowskiej Nadwarciańskiej Dychy zarzewała do walki, a oczekujących na wyniki zabawiała Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.

2018-06-02 Regionalny Przegląd Orkiestr Dętych 2018 r. w Połczynie Zdroju

2 czerwca w Połczynie-Zdroju Orkiestra Dęta OSP Siedlice z Gorzowa Wielkopolskiego wzięła udział w regionalnym przeglądzie Orkiestr OSP w 2018 r. To już XXV edycja rywalizacji strażackich Orkiestr dętych. W gościnnym zachodniopomorskim kurorcie zagrało 5 Orkiestr z 3 województw.

2018-05-20 Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka w Gorzowie Wlkp.

20 maja 2018 r. przed garażami nowej jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 2 odbyły sie uroczystości związane z Obchodami Dnia Strażaka. Uroczystość poprzedzona była mszą świętą w Białym Kościółku. Nasza Orkiestra swą obecnością uświetniała uroczyste obchody.

2018-05-(19-20) Alte Kameraden Gorzów Wlkp.

W sobotę i w niedzielę (19-20 maja 2017 r.) Orkiestra Dęta OSP Siedlice miała zaszczyt wystąpić w doborowym towarzystwie zespołów i orkiestr dętych z Polski i Niemiec, na Międzynarodowym Festiwalu Zespołów Dętych i Paradnych „Alte Kameraden 2018”. W sobotę można nas było usłyszeć podczas występu przed Galerią Askana, a następnie na placu Gorzowskiego Rynku Hurtowego, gdzie oficjalnie rozpoczęto festiwal. W niedzielę wystąpiliśmy w Amfiteatrze. W konkursie marszowym zajęliśmy 3 miejsce i zakwalifikowaliśmy się do Mistrzostw Świata organizowanych w Calgary w Kanadzie przez World Association of Marching Show Bands w 2019 r.

2018-05-12 Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Bogdańcu.

Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. uświetniła swoją obecnością uroczyste Obchody Dnia Strażaka w Bogdańcu. Organizatorem uroczystości był powiat gorzowski wspólnie z gminą Bogdaniec. Uczestniczyliśmy w mszy świętej, przemarszu kolumny pocztów sztandarowych i gości, oraz uroczystym apelu.

2018-05-04 Dzień Strażaka w OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.

Przy akompaniamencie Orkiestry Dętej druhowie i druhny z naszej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. wraz z pocztem sztandarowym przemaszerowali do parafialnego kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej przy ul. Strażackiej, gdzie odbyła się uroczysta msza. Po mszy zwartym szykiem powróciliśmy do siedziby OSP Siedlice na piknik.

2018-05-02 Patriotyczne śpiewanie, w Święto Flagi, na gorzowskim Kwadracie

"Patriotyczne śpiewanie" na gorzowskim "Kwadracie" z okazji przypadającego 2 maja Święta Flagi rozpoczęto występem Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.

2018-04-01 Msza Rezurekcyjna w Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Gorzowie Wielkopolskim

Orkiestra Dęta OSP Siedlice wykonała uroczyste pieśni podczas Procesji Rezurekcyjnej, oraz w trakcie Mszy Świętej, w Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Gorzowie Wielkopolskim.

2018-03-05 Adam Bałdych, Mała Akademia Jazzu i Jazz Club Pod Filarami odwiedzają OSP Siedlice

Dzięki uprzejmości Jazz Clubu "Pod filarami" w ramach Małej Akademii Jazzu zajęcia, w siedzibie OSP Siedlice, przy Strażackiej 36, prowadził Adam Bałdych - jeden z najważniejszych skrzypków jazzowych na świecie, utalentowany kompozytor i laureat wielu nagród.

» Zobacz starsze wpisy