2017-09-16 „Brandenburger Spielleute-Musik Open Air” w Paaren im Glien w Niemczech

2017-09-09 Dożynki Gminne w Drzeńsku

2017-09-02 Gminne Dożynki oraz Święto Pieczonego Kurczaka w Deszcznie

2017-08-(16-31) Warsztaty Perkusyjne Rytmiczna Radość w OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.

2017-08-26 Animalia 2017 w Gorzowie Wlkp.

2017-08-20 Dni Przytocznej – Święto Pomidora połączone z Dożynkami Gminnymi w Przytocznej

2017-07-03 Firma BAMA Polska Sp. z o.o. podarowała nam instrumenty

2017-06-17 Spływ kajakowy rzeką Obrą

2017-06-16 Procesja w Parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Gorzowie Wlkp.

2017-06-10 Nocny Szlak Kulturalny w Gorzowie Wlkp.

2017-05-(20-21) XI Międzynarodowe Spotkania Orkiestr Dętych „Alte Kameraden 2017”

W sobotę i w niedzielę (20-21 maja 2017 r.) Orkiestra Dęta OSP Siedlice miała zaszczyt wystąpić w doborowym towarzystwie zespołów i orkiestr dętych z Polski, Niemiec, Ukrainy, Litwy, Czech i Węgier, na XI Międzynarodowych Spotkaniach Orkiestr Dętych „Alte Kameraden 2017”. W sobotę można nas było usłyszeć na Osiedlu Piaski, a następnie na ul. Chrobrego i Placu Grunwaldzkim, gdzie oficjalnie rozpoczęto festiwal. W niedzielę wystąpiliśmy w Parku Róż.

2017-05-13 Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Bogdańcu

Na Powiatowych Obchodach Dnia Strażaka 2017 zorganizowanych w Gminie Bogdaniec nie zabrakło Naszej Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. Uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Świętej, po zakończeniu której przemaszerowalismy wraz z pododdziałami OSP i PSP na dziedziniec szkoły w Bogdańcu, gdzie o godz. 14:00 odbył się uroczysty apel oraz wręczenie odznaczeń, awansów i wyróżnień.

2017-05-07 Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka w Gorzowie Wlkp.

Z okazji Wojewódzkich Obchodów Dnia Strażaka w Gorzowie Wlkp. zorganizowano festyn strażacki, przy Filharmonii Gorzowskiej, w trakcie którego miała przyjemność wystąpić nasza Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.

2017-05-06 Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Zielonej Górze

6 maja 2017 w Zielonej Górze odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka z udziałem naszej Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.  Uroczystość zainaugurowała msza święta w intencji strażaków odprawiona w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze. Po mszy przy akompaniamencie naszej orkiestry, poczty sztandarowe, pododdziały strażaków oraz zaproszeni goście przemaszerowali na Plac Bohaterów, gdzie odbył się uroczysty apel. Po uroczystym apelu koncert naszej orkiestry był jedną z atrakcji obchodów Dnia Strażaka w Zielonej Górze.

2017-05-03 Majówka w Parku Róż w Gorzowie Wlkp.

3 maja 2017 w Parku Róż, z okazji pikniku rodzinnego zorganizowanego dla mieszkańców Gorzowa Wlkp., o 16.30, odbył się koncert Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.

» Zobacz starsze wpisy