2018-12-21 Wigilijne spotkanie w KW PSP w Gorzowie Wlkp.

width=W piątek 21 grudnia w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie wigilijne, które uświetniła orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej Siedlice w Gorzowie Wlkp.

2017-12-14 Nastrój się dobrze na święta. Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wlkp.

alt=W trakcie warsztatów przedświątecznych pod nazwą "Nastrój się dobrze na święta" zorganizowanych w  Szkole Podstawowej nr 13 im. Arkadego Fiedlera w Gorzowie Wlkp. Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. umilała uczniom zajęcia wspólnym kolędowaniem.

2018-12-10 Dofinansowanie zakupu instrumentów i akcesoriów dla Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.

Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wielkopolskim wzbogaciła się o nowe instrumenty i akcesoria. Zakup dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Zadanie jest dotowane przez Miasto Gorzów Wielkopolski.

2018-11-17 Szlachetna Paczka - Gorzów Wielkopolski

W trakcie przemarszu zorganizowanego przez akcję Szlachetna Paczka, ulicą Chrobrego pod hasłem „Lubię ludzi”, wolontariusze i Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp zachęcali do włączenia się w pomoc potrzebującym.

2018-11-11 Wojewódzkie Obchody Stulecia Odzyskania Niepodległości - Gorzów Wlkp.

11 listopada 2018 r. na zakończenie wojewódzkich obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zaplanowano wieczorne śpiewanie patriotycznych pieśni przy ognisku z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, przy akompaniamencie Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wielkopolskim.

2018-11-11 Gminne obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości - Osiedle Poznańskie

11 listopada Orkiestra uświetniła Gminne obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości organizowane przez Gminę Deszczno w miejscowości Osiedle Poznańskie.

2018-11-08 Akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości - Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych w Gorzowie Wlkp.

8 listopada 2018 r. Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. uświetniła swym występem Akademię z okazji Narodowego Święta Niepodległości zorganizowaną w Zespole Szkół Budowlanych i Samochodowych im. Mikołaja Kopernika w Gorzowie Wlkp.

2018-11-08 Koncert pieśni patriotycznych - Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wlkp.

8 listopada 2018 roku Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. wystąpiła z Koncertem pieśni patriotycznych w Zespole Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej - Karamaćw Gorzowie Wielkopolskim.

2018-11-08 Koncert pieśni patriotycznych - Szkoła Podstawowa w Deszcznie

8 listopada 2018 roku Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. wystąpiła z Koncertem pieśni patriotycznych w Zespole Szkół w Deszcznie. W koncercie więli udział uczniowie Szkoły Podstawowej. W trakcie koncertu prezentowaliśmy uczniom instrumenty, na których mogą się uczyć grać w naszym ognisku muzycznym.

2018-10-06 Piknik rodzinny w Szkole Podstawowej nr 4 w Gorzowie Wlkp.

Muzyka rozrywkowa w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. bawiła uczestników pikniku rodzinnego w Szkole Podstawowej im. im. Henryka Sienkiewicza w Gorzowie Wlkp.

2018-09 Otwarte próby Orkiestry Dętej OSP Siedlice na terenie Gorzowa Wlkp.

2018-09 06 Próba w siedzibie firmy ENERIS Surowce S.A. w Gorzowie Wlkp.

2018-09-10 Otwarta próba na ostatniej kondygnacji parkingu Centrum Handlowego Nova Park w Gorzowie Wlkp.

2018-09-(13, 20, 27) Otwarta próba w sali kameralnej Szkoły Muzyczna I stopnia im. W.J. Ciesielskiego w Gorzowie Wlkp.

2018-09-30 Jesienny Kiermasz Ogrodniczy - Gorzów Wlkp.

30 września 2018 Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wielkopolskim wystąpiła w Zespole Szkół Ogrodniczych w Gorzowie Wlkp. podczas Jesiennego kiermaszu ogrodniczego.

2018-09-23 Parafialny Piknik u Świętego Józefa - Osiedle Poznańskie

2018-09-19 Podpisanie umowy do dofinansowania zakupu instrumentów i akcesoriów dla Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.

Zadanie pod nazwą "Dofinansowanie zakupu instrumentów i akcesoriów dla Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp."

Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

2018-09-15 Brandenburger Spielleute-und Blasmusik open air w Paaren im Glien w Niemczech

» Zobacz starsze wpisy