Orkiestra Dęta

Orkiestra Siedlice
 
Orkiestra Siedlice działa przy Ochotniczej Straży Pożarnej Gorzów-Siedlice od 1960 r. Naszą siedzibą jest Dom Strażaka w Gorzowie Wielkopolskim.
Orkiestra Siedlice to orkiestra strażacka, dęta, marszowa i koncertowa. W repertuarze mamy muzykę marszową, klasyczną, kościelną oraz rozrywkową. Zapewniamy oprawę muzyczną uroczystości kościelnych, lokalnych i państwowych. Prowadzimy przemarsze i koncertujemy zarówno w  przestrzeni otwartej jak i zamkniętej, zapewniając słuchaczom chwile radości.
Orkiestra wspiera rozwój talentów - uczymy grać przyszłych orkiestrantów i zapewniamy im instrumenty. Wspomagamy przedsięwzięcia o charakterze filantropijnym i angażujemy się w życie społeczności lokalnej.
Orkiestra Siedlice za swoją działalność została uhonorowana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką "Zasłużony dla kultury polskiej".
 
Zostań naszym Patronem
 

Wesprzyj nas wpłacając darowiznę z dopiskiem “Orkiestra Siedlice” na rachunek:
06 8363 0004 0000 0693 2000 0001
w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Gorzowie Wlkp.

Możesz również wesprzeć nas poprzez patronite.pl.

Polub nas na Facebooku. Przeglądaj nasze zdjęcia na Instagramie. Oglądaj filmy z nami na YouTube.
 
Dołącz do nas
 

Jeżeli grasz na instrumencie dętym, perkusyjnym, gitarze elektrycznej lub basowej zostań członkiem naszej orkiestry - próby odbywają się w poniedziałki i czwartki od 18.00 do 20.00, w Domu Strażaka przy ul. Strażackiej 36 w Gorzowie Wlkp. Dojazd autobusem 103 i 134 - przystanek Dom Strażaka.

Nie umiesz grać? Zapraszamy na bezpłatne zajęcia. W zajęciach ogniska muzycznego mogą brać udział dzieci młodzież i dorośli. OSP Siedlice nieodpłatnie udostępnia podopiecznym instrumenty do nauki gry. Przyjdź na próbę orkiestry i zapisz się do ogniska muzycznego.

 
Kontakt e-mail
 

osp.siedlice@wp.pl
orkiestra.siedlice@wp.pl

 

Aktualności

2021-03-25...26 Rozdajemy Maseczki na Gorzowskich Osiedlach


2021-03-18...19 Rozdajemy Maseczki na Gorzowskich Osiedlach


2021-03-15 Kultura Uczy


2021-03-15 Kultura Otwarta


2020-11-05 Zdalny Przegląd Orkiestr OSP

5 listopada mieliśmy przyjemność zrealizować, w Sali kameralnej Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska, nagrania na Zdalny Przeglądu Orkiestr OSP 2020 organizowany przez Zarząd Główny Związku OSP RP


2020-09-19 Otwarcie sezonu Piłki Ręcznej w Gorzowie Wlkp.

W sobotę z Orkiestrą Siedlice można się spotkać podczas inauguracji sezonu rozgrywek piłki ręcznej w Gorzowie Wlkp. Takiego otwarcia jeszcze nie było. Będzie się działo.


2020-09-06 Park Róż Gorzów Wlkp.

W niedzielę Orkiestra Siedlice zagra koncert w Parku Róż. Wypoczywaj przy muzyce granej na żywo. Uczestnikom koncertu przypominamy o zachowaniu bezpiecznego dystansu.


2020-07-26 Dobry wieczór Gorzów

W niedzielę o 18.00 Orkiestra Siedlice zagra na Starym Rynku w ramach, organizowanego przez miasto Gorzów Wielkopolski, cyklu koncertów Dobry Wieczór Gorzów!

Otwierajcie okna i słuchajcie muzyki granej na żywo przez Orkiestrę Siedlice. Uczestnikom koncertu przypominamy o zachowaniu bezpiecznego dystansu.


2020-07-19 Z muzyką na osiedlach w Gorzowie Wlkp.

W niedzielę Orkiestra Siedlice zagra koncerty na osiedlach Górczyn i Dolinki. Nie wychodźcie z domu, otwierajcie okna i słuchajcie muzyki granej na żywo przez Orkiestrę Siedlice.Jeżeli muzyka skłoni was jednak do wyjścia z domu, zachowajcie bezpieczny dystans w czasie koncertu.


2020-07-05 Z muzyką na osiedlach w Gorzowie Wlkp.

W niedzielę Orkiestra Siedlice zagra koncerty na osiedlu Staszica. Spotykamy się przy. ul. Reja i Sportowej. Nie wychodźcie z domu, otwierajcie okna i słuchajcie muzyki granej na żywo przez Orkiestrę Siedlice. Pamiętajcie, że w wydarzeniach artystycznych w otwartej przestrzeni może uczestniczyć nie więcej niż 150 osób. Jeżeli muzyka skłoni was jednak do wyjścia z domu, zachowajcie bezpieczny dystans w czasie koncertu.


2020-06-28 Z muzyką na osiedlach w Gorzowie Wlkp.

W niedzielę Orkiestra Siedlice zagra koncerty w dzielnicach Zakanale i Zawarcie. Nie wychodźcie z domu, otwierajcie okna i słuchajcie muzyki granej na żywo przez Orkiestrę Siedlice. Pamiętajcie, że w wydarzeniach artystycznych w otwartej przestrzeni może uczestniczyć nie więcej niż 150 osób. Jeżeli muzyka skłoni was jednak do wyjścia z domu, zachowajcie bezpieczny dystans w czasie koncertu.


Regulamin zajęć indywidualnych realizowanych przy Orkiestrze Siedlice w trakcie epidemii COVID-19

Zapoznaj się z Regulaminem zajęć indywidualnych realizowanych przy Orkiestrze Siedlice w trakcie epidemii COVID-19


Regulamin prób Orkiestry Siedlice w trakcie epidemii COVID-19

Zapoznaj się z Regulaminem prób Orkiestry Siedlice w trakcie epidemii COVID-19


2020-01-31 Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka


2020-01-26 Msza i Koncert Kolęd w kościele parafii Chrystusa Króla przy ul. Woskowej w Gorzowie Wlkp.

» Zobacz starsze wpisy


» Zobacz nowsze wpisy