2019-05-11 Koncert Poznajmy Się dla mieszkańców Gorzowa Wlkp.

2019-05-11 Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Zielonej Górze

2019-05-04 Dzień Strażaka w OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.

2019-05-01 Oda do Radości na gorzowskim KWADRACIE

2019-04-20 Msza Rezurekcyjna w Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Gorzowie Wielkopolskim

2019-01-27 Msza i Koncert Kolęd w Kościele Pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Deszcznie

2019-01-20 Koncert z okazji Dnia Babci

2019-01-20 Msza i Koncert Kolęd w kościele parafii Chrystusa Króla przy ul. Woskowej w Gorzowie Wlkp.

2019-01-01 Msza i Koncert Kolęd w kościele parafii św. Józefa, przy ul. Brackiej w Gorzowie Wlkp.

2018-12-24 Pasterka w Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Gorzowie Wielkopolskim

2018-12-21 Wigilijne spotkanie w KW PSP w Gorzowie Wlkp.

width=W piątek 21 grudnia w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie wigilijne, które uświetniła orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej Siedlice w Gorzowie Wlkp.

2017-12-14 Nastrój się dobrze na święta. Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wlkp.

alt=W trakcie warsztatów przedświątecznych pod nazwą "Nastrój się dobrze na święta" zorganizowanych w  Szkole Podstawowej nr 13 im. Arkadego Fiedlera w Gorzowie Wlkp. Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp. umilała uczniom zajęcia wspólnym kolędowaniem.

2018-12-10 Dofinansowanie zakupu instrumentów i akcesoriów dla Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp.

Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wielkopolskim wzbogaciła się o nowe instrumenty i akcesoria. Zakup dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Zadanie jest dotowane przez Miasto Gorzów Wielkopolski.

2018-11-17 Szlachetna Paczka - Gorzów Wielkopolski

W trakcie przemarszu zorganizowanego przez akcję Szlachetna Paczka, ulicą Chrobrego pod hasłem „Lubię ludzi”, wolontariusze i Orkiestra Dęta OSP Siedlice w Gorzowie Wlkp zachęcali do włączenia się w pomoc potrzebującym.

2018-11-11 Wojewódzkie Obchody Stulecia Odzyskania Niepodległości - Gorzów Wlkp.

11 listopada 2018 r. na zakończenie wojewódzkich obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zaplanowano wieczorne śpiewanie patriotycznych pieśni przy ognisku z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, przy akompaniamencie Orkiestry Dętej OSP Siedlice w Gorzowie Wielkopolskim.

» Zobacz starsze wpisy

» Zobacz nowsze wpisy